Tişört Baskı

firmalar ve bireyler tarafından kullanılan baskılı tişörtler, tamamen talepler doğrultusunda tasarlanmaktadır. Örneğin isim, resim veya yazı gibi çeşitli figürler, ürün modellerinin ön ve arka yüzüne konumlandırılmaktadır. Özellikle de kurumsal şirketler tarafından tercih edilen logo baskılı tişört modelleri, iyi bir reklam aracı olarak da değerlendirilmektedir. Buna ek olarak farklı ölçü ve bedenlerde de üretilen söz konusu ürün modelleri, hemen hemen her yerde de kullanılmaktadır. Ayrıca kişilere özel tasarlandığı için de bir hediye maneviyatı taşımaktadır. Baskı işlemleri ise, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan makineler ile yapılmaktadır. Ayrıca tasarım ve renk bakımından da sayısız seçenekleri bulunmaktadır. Logo baskılı tişört modelleri, fabrikalar da, kurumsal şirketlerde, atölyelerde ve benzeri alanlarda kullanılmaktadır. Üretim maliyetinin düşük olmasından dolayı da tercih edilebilmektedir.

Logo Baskılı Tişört Tasarımları

Firmaların logoları, ürünlerin arka veya ön yüzüne konumlandırılmaktadır. Bu esnada gerçekleştiren tasarım çalışmaları ise, tamamen şık bir görünüm elde etmeyi amaçlamaktadır. Özellikle de yazı ve görsel efektlerin birbirleriyle uyum halinde olması sağlanmaktadır. Logo baskılı tişört seçenekleri, kişisel beğeni kriterlerine göre de değişkenlik göstermektedir. Örneğin renk, desen veya yaka biçimleri, hemen hemen istenilen tüm şekillerde dizayn edilebilmektedir. Baskılar, göz ile kolay bir şekilde görünebilecek alanlara yapılmakta ve objektif bir bakış açısı yakalanmaktadır. Ayrıca aynı resim veya yazı, istenildiği sayı adedi kadar basılabilmektedir. Bu sayede toplu siparişlerin üretim maliyeti ve süresi minimum bir seviyeye indirilmektedir. Logo baskılı tişört fiyatları ise, ürünün kalitesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yine farklı markaların yapmış olduğu kampanya ve indirimler de fiyatları yakından etkilemektedir. Kumaş seçimleri ise, renkli modeller üzerinden yapılmakta ve parlak bir görünüm yakalanması sağlanmaktadır.

Üretim Kalitesi

Baskılı tişörtle üzerinde bulunan resim ve objelerin zaman içerisinde çıkmaması veya soyulmaması için kaliteli bir üretim yapılması gerekmektedir. Özellikle de logoların renkleri zaman içerisinde kararlanmakta ve estetik şıklığa zarar vermektedir. Bu gibi sorunlar ile karşılaşılmaması için birinci sınıf kalite olan makineler kullanılmalıdır. Ayrıca ürün kalitesi kadar, işçilik kalitesi de önem arz etmektedir. Logo baskılı tişört modelleri, alanında uzman ekipler tarafından tasarlanmalıdır. Örneğin resimlerin konumları, büyüklüğü veya görünürlüğü, yine uzman olan tasarımcılar tarafından belirlenmelidir. Aksi taktirde logo baskılı tişört çeşitleri, amacına ulaşamayabilir ve kullanıcıları rahatsız edebilir. Üretim sırasında dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise kumaş kalitesidir. Yumuşak ve terletmeyen kumaşlar ile tasarlanan tişörtler uzun vadede sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Sizde logo baskılı tişört siparişi vermek için hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve tasarımlarımızı yakından inceleme şansı bulabilirsiniz. Ayrıca talep ettiğiniz tüm renk ve modeller için üretim hizmeti verilmektedir. Siparişleriniz zamanında teslim edilmekte ve herhangi bir gecikmenin yaşanmaması için özen gösterilmektedir.

tişört baskı

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir