Okul Mezuniyet Hediyeleri

Uzun ve zorlu bir süreç sonunda mezun olacak kişilere hediye alarak başarılarını kutlamak isteyen ebeveyn ve arkadaş çevreleri en güzel mezuniyet hediyelerikonusunda araştırma yapmaktadır. Mezun olan kişiyi taçlandıracak bir hediye seçiminde, hediye alan kişinin geliri, mezun olan kişinin bölümü, mesleği veya kişisel zevkleri gibi unsurlara dikkat edilmelidir.

En güzel mezuniyet hediyesikişiyi yansıtan ve onun başarısına karşılık olarak görülen hediyelerdir. Mezun olan kişilere kullanabileceği hediyeler almak, yanında sevdiği insanların olduğunu hissettirmektedir.

Kime Ne Hediye Edilebilir?

Okulundan yeni mezun olan çocuğunuz için veya kardeşiniz için güzel bir mezuniyet hediyesi almak istiyorsanız ve ne alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız; hediyehanem.com birbirinden güzel, orijinal seçenekler sunarak kararsızlığınıza son verecek.

Bir kutu çikolata yaptırsanız çok sıradan ve sade bir hediye olur ama çikolatalar hediyeyi alacağınız kişinin mesleğine ve ismine özel tasarlansa çok güzel bir jest olmaz mı? Yeni mezun biri meslek hayatına ilk adımlarını atacağı için çok heyecanlıdır. Bu hediyeniz yeni işine başlarken motivasyonunu ve hevesini arttıracak, yanında olduğunuzu bilmek ona güç verecektir. Üstelik çikolata mutluluk hormonu salgılatacağından işe alışma stresini de alıp götürecektir.

Kişiye ve mesleğe özel tasarlanan hediyelerden kupa bardak veya şık bir su şişesi de ilerde iş yerinde zevkle kullanacağı hediyeler olacaklardır. Gün içinde dinlenirken sizin aldığınız kupayla çayını kahvesini yudumlamak büyük keyif verecektir.  Üzerinde isminin yazdığı su şişesi elinden hiç düşürmeyeceği, kullanışlı bir hediye olacaktır.

Ofis Hayatına Giriş Hediyeleri

Ofis ortamında çok işine yarayacak bir kalemlik, masa saati veya kartvizitlik de ismine ve mesleğine özel hazırlanarak ideal mezuniyet hediyeleri arasında yerini alır. Şık bir taş isimlik yaptırmanız da meslek hayatına atılmaya hazırlanan biri için hoş bir hediye olacaktır.

Bilgisayarla haşır neşir sevgilinize mezuniyet hediyesi olarak mesleğine ve ismine özel tasarlanmış bir mouse pad hediye edebilirsiniz. Bu mouse padi evde kullanabileceği gibi ilerde iş yerinde kullanmak için saklayabilir. İsmine ve unvanına özel bir plaket hazırlatıp hediye etseniz, bu sürpriziniz yeni mezun birini çok onore eder ve duygulandırır. Sevgilinize hediye edeceğiniz ufacık bir anahtarlık bile isim ve meslek detaylarıyla kişiselleştirilerek farklı, özel ve anlamlı bir hediye haline getirilebilir.

Hediye Alırken Mesleğe Dikkat

Sözel ağırlıklı bölümlerden mezun olan kişilere klasik fakat işine yarabilecek şık bir kalem ve ajanda hediye olabilir. Özel isme tasarlanmış kupalar, flash belleklerde hediye olabilir. Sağlık bölümünden mezun olan kişilere mesleği ile ilgili heykel anahtarlıklar, hastane önlüğü, renkli ve desenli ameliyathane boneleri alınabilir. Spor bölümlerinden mezun olan kişiler tuttuğu takımda ilgili taraftar hediyeleri alınabilir. Kombine bilet, forma gibi alternatifler de elbette söz konusu olacaktır. Sanat dallarından mezun olan kişilere heykelcilik mezunu ise heykelli saatler gibi ona hitap edebilecek hediyeler alınabilir. Fotoğrafçılık mezunu ise fotoğraf makinesi veya kullandığı makineye uygun lens gibi hediyeler alınabilir. Mühendisler için ise meslekler doğrudan ilişkili hediyeler yerine mesleği ifade eden baskılı ürünler ve kişiye özel hediyeler çok daha uygun seçeneklerdir.

Gündelik Kullanıma Uygun Ürünler

Günlük hayatında sıkça kullanacağı veya ömür boyu anı olarak saklayabileceği eşyalar da alternatiflerinizden olabilir. Bu, ismine ve mezun olduğu bölüme özel tasarlanmış bir yastık olabileceği gibi, yanında her yere götürebileceği veya ilerde iş yerinde severek kullanabileceği ismine ve mesleğine özel tasarlanmış bir su şişesi, duvarını süsleyecek kişiye özel, mesleğine yönelik tasarlanmış bir duvar saati veya kişiye ve mesleğe özel tasarlanmış bir anahtarlık olabilir.

Mesleğe özel tasarlanmış esprili biblolardan oluşan kalemler de işlevsel ve hoş bir hediye olacaktır. Nostaljik bir hediye almayı düşünürseniz daktilo veya gramafon görünümlü müzik kutuları veya kar küreler veya nostaljik görünümlü gerçek radyolar masa üstünde çok şık duracaktır. Hukuk bölümünden mezun birine ileride ofisinin masasına koyacağı bir adalet heykeli hediye etmek veya kimya bölümünden mezun birine elementlerden oluşan kişiye özel tasarlanmış bir duvar saati hediye etmek hoş ve anlamlı olacaktır.

matbaagram Hizmetinizde

Tüm hediyelik eşya ihtiyaçlarınız için hediyehanem.com yılın her döneminde özel günler için veya istediğiniz herhangi bir zamanda size geniş stok seçenekleri sunuyor. Hemen dilediğiniz ürünü sipariş edin, karlı çıkın.

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir