Kupa,plaket,madalya

KUPA, PLAKET ve MADALYA

       Günümüzde her türlü başarı çeşitli şekillerde ödüllendirilmektedir. Fakat yıllardır süre gelen bir gelenek vardır ki başarılı olan veya derece giren her kişi kupa, plaket ya da madalya gibi bir takım hediyelerle onurlandırılmaktadır. matbaagram firması olarak bu yazımızda kupa, plaket ve madalyanın kullanım alanları hakkında bilgiler aktaracağız ve sizlere bu konuda sunduğumuz yeniliklerden bahsetmeye çalışacağız.

1-KUPA: Dereceye giren kişilere verilmek üzere yapılan ve bir işin amacına uygun olarak tasarlanan sanat eserlerine kupa denir. Günümüzde en prestijli spor müsabakalarının finallerinde kazanan takıma/kişiye kupa takdim edilmektedir. Emeğin karşılığı olarak verilen kupalar değerlidir ve bir ömür boyu saklanmaktadır.

       matbaagram baskı firması olarak,  bu prestij göstergesi olan kupayı her türlü organizasyonda kullanılması için tasarım ve kişiselleştirme işlemlerini yapmaktayız. Firmamız kupaları; genel kupalar, figürlü kupalar, ekonomik kupalar, küçük-orta-büyük kupalar, elit kupalar ve vıp kupalar olarak her yarışmaya uygun şekillerde, boyutlarda ve renklerde tasarlamaktadır.           

2-PLAKET: Kişilerin katkılarından dolayı minnettarlık bildirmek ya da kişilere hatıra olması için verilen nesnelerden olan plaketler; metal, ağaç ve cam gibi maddelerden üretilmektedirler. Özellikle insanların motivasyonunu artıran ve değerli hissettiren plaketler; kamu kurumlarında, belediyelerde, üniversitelerde, işletmelerde vb. resmi ve özel kurumlarda sıklıkla kullanmaktadırlar.

         Firmamız, takdim edilen plaketin değerinin farkında olduğu için üretim aşamasından tasarıma, grafiklere ve renk uyumuna kadar dikkat etmektedir. Temel değerler içerisinde müşteri memnuniyetine ve yenilikçiliğe olan bağlılığımız sürdürülmektedir. Ürün yelpazemizde bulunan; kristal plaketler, ahşap plaketler, metal plaketler, gümüş plaketler, tabak plaketler, cam plaketler ve özel plaketler ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

3-MADALYA: Geçmişte ki savaşlarda onur madalyası olarak verilmeye başlanılan madalya, günümüzde yarışmalarda derece alanlara ödül olarak, bazen de hatıra olarak verilen metal nişanlardır. Tarihi M. Ö dayanan ve “metal para” sözcüğünden evrilmiş olduğu görülen madalyanın kullanım alanı oldukça genişleyerek gelmiştir. Başarı madalyası, bilgi yarışması ödülü madalyası, mezuniyet madalyası, turnuva madalyası, savaş madalyası, onur madalyası, kitap kurdu madalyası, şampiyon madalyası, 1.’lik, 2.’ cilik, ve 3.’ lük madalyaları, altın, gümüş ve bronz madalyalar, milli mücadele madalyası, devlet övünç madalyası, şeref madalyası, cesaret ve feragat madalyası ve üstün hizmet madalyası gibi daha birçok alanda kullanılmaktadır.

        matbaagram firması olarak, kişiye özel tasarlanacak madalyaları istenilen tasarımda, kalitede, renkte ve baskıda üretmekteyiz. Firmamız, sürekli yaptığı makina ve teçhizat yatırımlarıyla sürekli değişen modellere ve özel isteklere kolaylıkla cevap verebilmektedir.,

      Kupa, plaket ve madalya portföyümüzde bulunan bir çok ürünle daha kaliteli işçilik ve daha ekonomik çözümler üreterek her daim yanınızdayız. Aynı zamanda kupa, plaket ve madalyon konusunda sizlerin özel tasarımlarınızda göz önünde bulundurularak, taleplerinize göre çözümler üretmekteyiz. Bu konuda sormak istediğiniz veya danışmak istediğiniz herhangi bir sorunla ilgili sayfamızda ki iletişim bilgilerimizden bizlere yazabilir ya da arayabilirsiniz.

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir