cam bardak baskı

Promosyon ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünlerin bir diğeri ise şüphesiz logo baskılı promosyon cam bardaklarıdır. Cam bardaklar tüm müşterilerin kullanmaktan hoşnut olduğu evde, işte, kafelerde vs. sıklıkla en çok tercih edilen bardak tipidir.

Kurumsal firmaların logo baskılarını sıklıkla cam kupa bardak baskıürünleri üzerine bastırmalarının en temel nedenlerinden biri de sürekli el atında bulunduruluyor olmasıdır. Örneğin bir kafede müşterinin içtiği içeceği sosyal medyada paylaşması ile bardak üzerinde yer alan logonun pek çok kişi tarafından hızlıca tanınmasını sağlayacaktır.

Cam Bardağa Baskı Nasıl Yapılır ve Baskı Ne kadar Dayanır?

Cam zeminler üzerine örneğin; cam fincanı, cam su şişesi, su bardağı ve cam kupası gibi çoğunlukla olmak üzere logo çalışmalarını içermektedir. Baskı kişiye özel tasarım veya firmanın kurumsal renklerine uygun bir şekilde tasarlanabilmektedir. Baskı türlerinde Serigrafi Baskı tekniği kullanılmaktadır.

Cam baskılı bardak ürünleri üzerine yapılmış olan baskının kalıcılığı kullanım sıklığına göre değişmektedir. Sürekli bir şekilde yıkanan ve kullanılan bir bardağın baskısı dahi 2 yıla kadar dayanabilmektedir. Tabii bu süreyi yıkama sıcaklığı azaltabilir. Ancak eğer kullanım sıklığı çok değilse süre epeyce uzayacaktır.

Promosyon Cam Bardak Çeşitleri Nelerdir?

Cam bardak ürünlerinin kendi içerisinde birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Kullanım alanına göre değişiklik gösteren cam baskılı bardak ürünleri kaliteyi sıcacık içimlerle sizlere sunuyor.
Promosyon cam fincanı, Cam çay bardağı, Cam su şişesi, Cam su bardağı, Cam kupa.

Birbirinden farklı ve kaliteli cam bardak ürünlerini incelemeniz için matbaagram .com ziyaret edebilirsiniz.

Cam Bardak Logo Baskı Fiyatları Ne Kadar?

Cam logo baskı fiyatları sipariş adedine göre farklılık göstermektedir. Serigrafi baskı tekniğinin kullanıldığı cam bardak ürünleri toplu siparişlerde uygun fiyatlarla üretilmektedir. İstanbul İstoçta yer alan camporselenbaski.com uygun fiyat politikasıyla müşterilerine daima en iyisini sunma yolunda desteklerini sunmaktadır.  Promosyon sayfamız üzerinden ürünlerimizi inceledikten sonra fiyat teklif formunu doldurarak bizlere iletin. Sizi fiyatlandırma konusunda detaylı bir şekilde bilgilendirelim. “Kalite asla bir tesadüf değildir; zekice harcanmış çabanın sonucudur.”.

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir