Baskılı Ürünler

Baskılı Promosyon Ürünleri

Matbaagram Olarak İşimiz Baskılı Ürünler Yapmak
kişiye özel baskılı ürünlerin yanında  ofiste ve günlük hayatda kullanılan tüm baskılı ürünleri yapmaktayız,
Günün büyük bir bölümünü ofiste geçirenler için gün, bazen sıkıcı bazen zorlayıcı bazen de keyifli geçmektedir.Bir ofiste olması gerekenler, iş ortamının profesyonelliğini daha da artırmak adına bulunması gerekenler, diğer ofisleri geride bırakarak sizin farkınızı ortaya koyacak olan ürünler


1- Çalışanların ihtiyaç duyduğu temel dosyadır.

İçine çoğu bilgiyi alabilen dayanıklı cepli dosyaları.

Çok amaçlı olan bu dosyanın tanımını oldukça artırabiliriz. Daha da profesyonel hale getirebilmek adına ofis bilgilerini üzerine bastırmak doğru olacaktır. Çalışanların bol bol kullanacakları bu dosyanın üzerinde iletişim bilgilerinin yazıyor olması, şirket isminin reklamının yapılıyor olması demektir. Ve kurumsallığın artması açısından çok önemli olacaktır.

2) Baskılı Bardak Altlığı

Ofiste olmazsa olmazlar kahveler ve çaylardır. Ve bunun içinde ofislere bardak altlığı şart! Adınız ve soyadınızın, unvanınızın yer aldığı şık bir altlık. Bizce bu güzel fikir ofis masanıza çok yakışacaktır.

3) Bir Ofiste Olmazsa Olmaz Ajanda!

Bir ofisin olmazlar olmazı hiç kuşkusuz ajandadır. İş hayatında günlük çalışma raporlarını eklemek, plan yaparak günleri ayırmak çok önemli. Bu ajandalardan ofisinizde bulundurarak çalışanlarınızla paylaşmak çok güzel olacaktır. Ofiste yeni fikirleri yazacakları bir ajandaya sahip olan çalışanlarınız olsun.

4) Antetli Kâğıt, Masalarda Olmalı!

Bir ofis masasında antetli kağıt olmazsa olur mu? Hayır! Ancak düz, beyaz renkli ofisi andırmayan kâğıtlardan olmasın! Dilediğiniz gibi üzerine baskı yaptırarak masanızda bir yer açın. Ofis bilgilerinizi, varsa logonuzu veya farklı şeyler ekletebilirsiniz. Ofisinizin reklamını yapmanız için mühim bir olaydır. 

5) Katalog!

Ofiste bulunması gerekenlerden biri de şirket bilgilerini anlatan, görsel içeriklerle zenginleştirilmiş katalog baskılarıdır. Sosyal alanlarda, karşılama bölümlerinde, bekleme salonlarında ya da herhangi bir masanın üzerinde koyacağınız bu kataloğu ofise dışarıdan gelen kişiler inceleyecektir. 

6)  Logolo Torba Zarflar!

Kendi ofisinize, kurumunuza ya da kuruluşunuza ait baskılı bir zarfınız olsun. İhtiyaç anında baskılı torba zarfları kullanın. Unutmayın ki reklam her zaman çok önemlidir. Ofis içinde ya da dışında yapacağınız işleri bu zarf yoluyla halledin. 

7Karton Çantalar. 

Çalışanlarınız ya da müşterileriniz için böyle karton Çanta yaptırabilirsiniz. Ve ofisin bir bölümüne yaptırdığınız paketleri koyabilirsiniz. Bu sayede diğer paketler yerine sizi ofisinizin adının ve bilgilerinin yer aldığı bu karton çantadan edinmiş olacaksınız. Bu da çok karlı bir iştir. Bazı çalışanlarınız eve giderken ya da işe gelirken yanlarına almaları gerekecek. Bu sayede reklamınız yapılmış olacaksınız.  


Ne işle uğraşıyor olursanız olun, tanıtım günümüzde hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Belirli bir hedef kitleye ulaşmaya çalışan her marka, akla gelebilecek her türlü ürünü kullanarak bilinirliklerini artırmayı amaçlıyor. Büyüklüğü ne olursa olsun yeni bir iş kuruyorsanız, işinizi büyütmek ya da markanızın gücünü dosta düşmana göstermek istiyorsanız, bunun en etkili yolu kuşkusuz promosyon ürünleri. Markanızın çok geniş bir kesimin hafızasında yer etmesini sağlayan bu vazgeçilmez tanıtım aracı, müşterilerle güçlü ilişkiler kurmanızı sağlıyor.

Kağıt promosyon ürünleri, marka bilinirliği artırmak için en sık kullanılan yollardan biridir. Masa Takvimi, Plastik Kalem, Bloknot, Bez Çanta ve Küp Bloknot en çok tercih edilen promosyon ürünlerinden sadece bazılarıdır. Örneğin, logonuzu bastırarak potansiyel müşterilerinize dağıttığınız küp bloknotlar elden ele gezerek aylarca sizin reklamınızı yapmaya devam ederler. Bu nedenle de neredeyse her firma küp bloknot bastırarak marka bilinirliğini artırma yolunu seçer.

Ekonomik Ve Etkili Bir Tanıtım Aracı
İşletmelere bir taşla iki kuş vurma imkanı veren kağıt promosyon ürünleri ile çok fazla para harcamadan markanızı hedef kitleye ve yeni müşterilere ulaştırabilir, yaptığınız küçük sürprizlerle müşterilerinize verdiğiniz değeri göstererek müşteri portföyünüzü genişletmek konusunda çok önemli bir adım atabilirsiniz.

Bugün tüm dünyada iş hayatında başarılı olmuş firmaların promosyon ve tanıtım ürünlerine yaptığı yatırım da promosyonun önemini ortaya koyuyor. Kullanışlı ve ilgi çekici promosyon ürünleri, hedef kitlenin promosyonu yapan firmaya bakışının olumlu yönde gelişmesini sağlıyor. Örneğin yeni bir kafe açtıysanız, müşterilerinize üzerinde kafenizin logosunun bulunduğu farklı tasarımlı bir kitap ayracı hediye etmek ziyaretçilerinizin size olan sempatisini artırabilir. Ya da büyümekte olan şirketinizin kurumsal kimliğini yansıtan şık bir defterle veya bloknotla müşterilerinizin tuttukları her notta sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Promosyon Ürünlerinin Faydaları
Promosyon ürünlerinin başlıca faydası; markanızı olabildiğince fazla kullanıcıya uygun fiyatlarla ulaştırması ve bunu yaparken de kullanıcılara bir fayda sunmasıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte nereye baksak reklam görüyoruz. Bu da insanların ilgisinin dağılmasına ve reklamların istenilen dönüşümleri vermemesine sebep oluyor. Promosyon ürünlerinde ise kullanıcıların günlük hayatlarında kullanabilecekleri ürünler reklam aracı olarak kullanıldığında dönüşümler çok daha yüksek oluyor. Örneğin; bir firma ürününü ya da hizmetini pazarlamak için gazete ve televizyon gibi mecralarda reklam vermeyi seçebilir. Peki, kaçımız televizyonda reklamları izliyor ya da gazetede reklamları okuyor? Diğer taraftan bu marka bu bütçenin 10’da 1’i ile promosyon ürünleri bastırarak potansiyel müşterilerine erişebileceği fuar, açılış gibi etkinliklerde dağıtsaydı daha çok müşterinin dikkatini çekmez miydi?

Promosyon ürünleri, satışınızı doğrudan artırması beklenen ürünler değildir. Daha çok marka bilinirliğinizi artırmakta rol oynayan promosyon ürünleri orta vadede anlık reklamlardan çok daha büyük ve kalıcı dönüşümler getirir. Ayrıca promosyon ürünleri ile edindiğiniz müşteriler de çok daha sadık ve karlı olurlar. Yeni müşteri kazanımının yanında hali hazırda elinizde olan müşterilerin markanıza duyduğu sempatiyi artırmak için de promosyon ürünleri oldukça sık tercih edilir. Siz de markanızın bilinirliğini artırmak isterseniz  matbaagram ile promosyon ürünü siparişlerinizi uygun fiyatlı olarak verebilir, kapınıza kadar ücretsiz kargo ile teslim alabilirsiniz.

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir